Voucher na "Dzień Ojca"

W ramach vouchera możesz wybrać dowolną dostępną ofertę na naszej stronie www.columnamedica.pl

Jeśli chcesz, możemy przygotować dla Twojego Taty spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do jego potrzeb i wymagań. W ramach naszej oferty możemy zaoferować Ci relaksacyjne usługi SPA, rehabilitacyjne zabiegi, pobyt w naszym Medical SPA & Wellness (jacuzzi, sauny suchej i parowej, basenu z systemem hydromasaży i przeciwprądem, pokoju relaksu z widokiem na las, siłowni;) Do wyboru masz również nasze atrakcje regeneracyjne: joga, aqua aerobic, stretching, rytuały saunowe i wiele innych.

Jesteśmy elastyczni i gotowi do spełnienia Twoich oczekiwań, dlatego skontaktuj się z nami, a z przyjemnością stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę.

REGULAMIN VOUCHERÓW

1.      Columna Medica Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą 98-100 Łask ul. Wakacyjna 8 zobowiązuje się do wydania vouchera nabywcy po zaksięgowaniu wpłaty.

2.      Voucher można zakupić

na stronie www.columnamedica.pl; drogą mailową: kontakt@columnamedica.pl; telefonicznie +48 300 90 00; osobiście w recepcji głównej hotelu

3.      Opłata za voucher dokonywana jest przez nabywcę przelewem, kartą lub gotówką w zależności od formy nabycia określonej w punkcie nr 2 powyżej.

4.      Voucher ważny jest 6 miesięcy kalendarzowych od daty zakupu. Data ważności nie podlega przedłużeniu. Columna Medica ma prawo odmówić realizacji vouchera w przypadku, gdy upłynął termin jego ważności. 

5.      Realizacja Vouchera jest możliwa tylko i wyłącznie po okazaniu w recepcji głównej oryginału vouchera wraz z jego numerem. Brak okazania vouchera w recepcji głównej uniemożliwia jego realizację.

6.      Vouchery nie podlegają zwrotowi i wymianie na gotówkę.

7.      Nabywca Vouchera zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości danego Vouchera lub zakres Vouchera jej nie obejmuje.

8.      Columna Medica nie ponosi odpowiedzialności za Voucher, który został utracony lub uszkodzony, po jego przekazaniu Nabywcy.

9.      Nabywca wraz z realizacją vouchera oświadcza, że zapoznał się treścią regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się do przestrzegania jego postanowień. Treść regulaminu jest udostępniana każdemu nieodpłatnie.

10.  Columna Medica Sp. z o.o. i Sp. k. zastrzega sobie prawo do odmowy dokonania rezerwacji terminu realizacji vouchera w przypadku braku wolnych pokoi w obiekcie lub miejsc na zabiegi medyczne i zabiegi spa.