INDIBA – nowy sprzęt wspomagający rehabilitację Pacjentów w Columna Medica

09.02.2022

Do Columna Medica trafił nowy sprzęt wspomagający proces rehabilitacji, regeneracji i powrotu do zdrowia naszych Pacjentów!

Indiba activ to opatentowana, całowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona technologia regeneracji tkanek. To jedyna na świecie technologia wykorzystująca System Proionic. 

Urządzenie wspomaga pracę Fizjoterapeutów podczas terapii manualnej, a co za tym idzie znacząco przyspiesza proces rehabilitacji Pacjentów. Sprzęt zapewnia działanie przeciwbólowe i przeciwzapelnie, a także zwiększa metabolizm, dostarczanie tlenu i składników odżywczych. Dodatkowo zwiększa objętność i intensywność głębokiego przpeływu krwi w ciele Pacjenta. Dzięki temu skutecznie przyspiesza leczenie między innymi: chorób zwyrodnieniowych stawów, nadwyrężeń, skręceń, złamań, krwiaków, po operacjach czy bólów odcinka szyjnego kręgosłupa.

Indiba może być stosowana z metalowymi implantami oraz w okolicach oczu, piersi i narządów płciowych, a także w chorobie nowotworowej i autoimmunologicznej. 

Urządzanie idealnie sprawdzi się także przy rehabilitacji sportowców. Dzięki zintegrowanej terapii z Indiba można znacząco przyspieszyć powrót do sprawności po urazie i gojenie ran, zwiększyć wydajność sportowca, a także zregenerować go po ciężkich treningach czy zawodach. Poza tym sprzęt wykorzystać można także profilaktycznie – przygotowując ciało do wzmożonego wysiłku.

 

Zapraszamy do Centrum Medycznego Columna Medica na regenerację kompletną przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu wspomagającego rehabilitację.