Miejsce: Columna Medica Sala Scena w lesie

Data: 24 lipca 2026 (piątek)

Godzina: 19:00

Spektakl „Shirley Valentine”

Wyjątkowy wieczór teatralny z kultowym monodramem „Shirley Valentine” w wykonaniu Krystyny Jandy. Cudowna opowieść to punkt kulminacyjny Festiwalu Sztuki i Dobrostanu odbywającego się w Columna Medica tego lata.

To poruszająca, pełna humoru i emocji opowieść o kobiecie, która po latach życia podporządkowanego rodzinie i codziennej rutynie próbuje odnaleźć samą siebie. Shirley – gospodyni domowa, żona i matka – pewnego dnia postanawia zawalczyć o własne marzenia i wyruszyć w podróż życia do Grecji.

Spektakl bawi błyskotliwym humorem, wzrusza szczerością i inspiruje do odważnego sięgania po własne pragnienia. Kreacja Krystyny Jandy od lat uznawana jest za jedną z najwybitniejszych ról teatralnych polskiej sceny.

-Voucher nie jest wymienny na gotówkę

-Voucher upoważnia do udziału w spotkaniu w dniu 24.07.26r.