Voucher na terapię manualną z INDIBA ACTIV

Voucher kwotowy do wykorzystania na terapię manualną z użyciem najnowocześniejszego sprzętu wspierającego pracę fizjoterapeuty - INDIBA ACTIV z oferty Centrum Medycznego Columna Medica. 

 

INDIBA ACTIV to opatentowana, całkowicie bezpieczna i klinicznie sprawdzona technologia regeneracji tkanek. Urządzenie wspomaga pracę fizjoterapeutów podczas terapii manualnej, a co za tym idzie znacząco przyspiesza proces rehabilitacji Pacjentów. Sprzęt zapewnia działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, a także zwiększa metabolizm, dostarczanie tlenu i składników odżywczych. Dodatkowo zwiększa objętość i intensywność głębokiego przepływu krwi w ciele Pacjenta. Dzięki temu skutecznie przyspiesza leczenie!

 

Oferta zawiera 1x terapię manulną z INDIBA ACTIV (40') - 250zł lub 5x terapię manulną z INDIBA ACTIV (karnet 5x 40') - 1100zł - w zależności od kwoty, na jaką został zakupiony voucher.

 

 Aby umówić się na zabiegi w Centrum Medycznym, należy wcześniej zarezerwować miejsce poprzez Centrum Planowania +48 43 676 80 00.

  • Voucher ważny 6 miesięcy od daty zakupu;
  • Celem rezerwacji miejsc zabiegowych w Centrum Medycznym, należy skontaktować się z Centrum Planowania.
  • Voucher nie jest wymieniany na gotówkę.